Magasini Residentsi ehitab Reparo Ehitus (http://reparo.ee/). Reparo on 20 tegevusaasta jooksul pakkunud üldehitusteenust. Ettevõtte spetsialistide kogemused tagavad ehituskvaliteedi, läbimõelduse ning kiire teostuse. Peatöövõtule keskendunult on Reparo tellijate vajadustest sõltuvalt projekteerinud ja ehitanud hulga avalikke ja elukondlikke hooneid erinevas mastaabis ning keerukusastmes.

Siseviimistlus

Korterite sisekujunduse autoriks on sisearhitekt Piret Naaber, kes on valinud majja ühtaegu nii moodsad kui ka ajatud materjalid.
Ruumid on heledates toonides, põrandatel 12x120x600mm kalasabaparkett (naturaalne või hele tamm) või ühelipiline tammeparkett (naturaalne või hele).

Sisekujundus

Korteriostjal on võimalus valida kolme sisekujunduspaketi vahel – “Marmor“, “Metallik/Terrazzo” või “Liivakivi“.

Sanitaartehnika

Korteriostjal on võimalus valida kahe sanitaartehnika paketi vahel: pakett 1 ja pakett 2

Ehitusinfo

Magasini Residentsi arhitektiks on Apex AB, mis on tuntud oma miljöötundlike ning elegantse joonega hoonete poolest – viited portfooliole on ka siinsel arendusprojekti kodulehel. Viimaste aastate väljapaistvaim korterelamu nende töölaualt on näiteks Tobiase 3 valge maja.

Hoone ehitatakse vaivundamendile, maa-aluse parkimiskorruse seinad ja hoone välisseinad ning enamik hoonesisestest seintest laotakse betoonplokkidest. Vahelaed tulevad osaliselt betoonpaneelidest ja osaliselt valubetoonist. Hoone välisfassaadid kaetakse puitvoodriga, mille toonid on valitud nii, nad sobiks miljööalale.

Akendeks on puitaknad, korterite välisuksed on samuti puiduga kaetud ning vastavad tulekaitsenõuetele.

Magasini Residentsi ehitab Reparo Ehitus, Reparo.ee